.com
Popüler Uzantılar
Domain Önerileri
Domain Bilgilerini Kontrol Edin

Domain info sonuçları siz yazdıkça belirir. Domain ( alan adı ) oluşturuyoruz, domain uzantılarını kontrol ediyoruz ve anında uygun olanları gösteriyoruz. Diğer pek çok domain sorgulama sitesi yavaştır ya da kaç tane arama yapabileceğinizi sınırlar. Sorgulama sonuçlarını genellikle 100 milisaniyeden az bir sürede gösteririz ve sitemizi istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Domain Sorgula

Domain uzantılarını anında kontrol ederiz. Satılık alabileceğiniz ve bugün satın alabileceğiniz domainleri bulmak için yapay zeka teknikleri kullanıyoruz. Sadece yazmaya başla!

Whois Sorgula

Herhangi bir Domain için doğrulanan Whois bilgisini öğrenin, BEDAVA domain uygunluğunu kontrol edin.Kayıtlı kullanıcılar veya alan adı gibi bir İnternet kaynağını ve veritabanlarını sorgulamak için yaygın olarak kullanılan bir sorgu ve yanıt protokolüdür.

Mahremiyet ve Güvenlik

Siteye gelen tüm trafik şifrelidir. Sorgulama sonuçları kaydedilmez. Club, .xyz ve diğer yüzlerce kullanıcı arasından yeni uzantılara göz atın. Ayrıca .com.au, .co.uk, .de ve .br gibi ülke kodu alanlarını (ccTLD'ler) de ararız.

Domain Öneri Aracı

Mükemmel domain adını bulmak için eş anlamlılar, sonekler, önekler, kısa url'ler ve yeni gtld'ler kullanarak akıllı alan adı önerileri alın. Sosyal kullanıcı adları için fikirler oluşturun ve kullanılabilirliği ücretsiz kontrol edin. Web siteniz için saniyeler içinde uygun domain bulun.

Domain Uygunluğu

Hızlı Domain Araması, bir DNS sorgusu yaparak arama sonuçlarını olabildiğince hızlı bir şekilde alarak kullanılabilirliği doğrular. WHOIS aramaları DNS sorgularından daha yavaştır, ancak kimin kaydettiği hakkında daha fazla bilgi sağlar.

Kırmızı

Kırmızı sonuçlar, domainin alındığı anlamına gelir. Geçerli kaydın süresinin ne zaman dolduğunu görmek için WHOIS araması yapın.

Yeşil

Yeşil sonuçlar, domainin henüz alınmadığı anlamına gelir. Vakit kaybetmeden adınıza tescil edebilirsiniz.